Kropka Butik

KROPKA BUTIK

KONTAKT

 

Telefon Kropka Butik     519 29 30 23

 

Email Kropka Butik     kropkabutik@gmail.com

 

Adres Kropka Butik     ul. 1 Maja 14

          47-300 Krapkowice

created by Słoneccy.pl

SKLEP STACJONARNY

Bądź z nami na:

Ceny i płatności Kropka Butik

CENY I PŁATNOŚCI

Ceny na stronie podawane w złotych polskich są cenami brutto, zawierają podatek VAT.

 

Do ceny towaru należy doliczyć koszt przesyłki, którego wysokość uzależniona jest od wybranej formy dostawy i płatności.

 

Cena zakupu towaru podana na stronie Sklepu jest ostateczna i ma charakter wiążący od momentu otrzymania przez Klienta wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia złożonego przez Klienta zamówienia zakupu wybranych Towarów, wskazanego w § 3 ust. 10. Cena ta nie zmieni się, niezależnie od wprowadzonych na stronę internetową Sklepu zmian cen lub rozpoczętych akcji promocyjnych lub wyprzedażowych.

 

Klient płaci cenę za zamówione Towary wraz z kosztami dostawy, wedle swego wyboru:

 

 1. przelewem bankowym na podany poniżej rachunek bankowy Sprzedawcy, przed dostawą:
  ING BANK ŚLĄSKI
  75 1050 1487 1000 0092 9067 4424
  Dane dla przelewów z banków zagranicznych:
  IBAN: PL75 1050 1487 1000 0092 9067 4424
  Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
 2. przelewem bankowym lub kartą płatniczą za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym TPay, obsługiwanym przez spółkę Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu, przed dostawą.
   
 3. za pobraniem pracownikowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy.

 

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności określonego w ust. 4a., brak otrzymania płatności na rachunek Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od daty zawarcia Umowy Sprzedaży, a następnie w dodatkowo wyznaczonym przez Sprzedawcę terminie, powoduje możliwość odstąpienia od Umowy Sprzedaży przez Sprzedawcę. Klient może również do momentu otrzymania wiadomości o wysłaniu Zamówienia anulować je bez ponoszenia konsekwencji, kontaktując się ze Sprzedawcą w godzinach pracy za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce Kontakt, co nie narusza jego prawa do odstąpienia od umowy.

 

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności określonego w ust. 4b., niniejszego paragrafu, Sprzedawca rozpocznie realizację zamówienia po otrzymaniu z systemu TPay potwierdzenia dokonania płatności, nie wcześniej jednak niż po przesłaniu do Klienta wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia złożonego przez Klienta zamówienia zakupu wybranych Towarów, wskazanego w § 3 ust. 10.

 

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności określonego w ust. 4c., brak zapłaty przy odbiorze Towaru, pomimo wyznaczenia przez Sprzedawcę dodatkowego odpowiedniego terminu, powoduje możliwość odstąpienia od Umowy Sprzedaży przez Sprzedawcę. Klient może również we wskazanym terminie anulować Zamówienie bez ponoszenia konsekwencji, co nie narusza jego prawa do odstąpienia od umowy.

 

Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany cen Towarów znajdujących się w Sklepie, wprowadzania nowych Towarów do Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z Kodeksem cywilnym i innymi ustawami, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które zawarły Umowy Sprzedaży Towarów oferowanych przez Sklep przed dokonaniem ww. zmian lub praw osób uprawnionych do korzystania z danej promocji, zgodnie z jej zasadami i w okresie jej trwania.

Facebook Kropka Butik
Instagram Kropka Butik
Logo Kropka Butik